מוצר נוסף בהצלחה
מקבלים את שנת 2024 במבצעי ענק!! על כל האתר ואולם התצוגה, רחוב יוני נתניהו 4, אור יהודה
2024-02-15T13:16:40+02:00

חברת פלייאון הוקמה במטרה לקדם את השימוש בישראל בשולחנות משחק כדוגמת ביליארד, קלפים, הוקי ונוספים, עבור לקוחות פרטיים ומוסדיים.
כיבואן מוביל של שולחנות משחק, חברת פלייאון משווקת, מוכרת ומציבה סטנדרטים חדשים באיכות המוצרים ובשירות הניתן ללקוחות בישראל.
בעידן של תרבות פנאי משתנה, יותר ויותר אנשים מבלים זמן איכות עם המשפחה והחברים במרחב הביתי, ולכן חברת פלייאון, שהינה היחידה בישראל שמתמקדת אך ורק בשולחנות משחק, חרטה על דגלה מתן מענה לצרכי תרבות פנאי עדכנית אלו, תוך פתרון מלא ושלם הכולל מוצרים ברמה הגבוהה ביותר. חברת פלייאון מספקת את מוצריה גם ללקוחות מוסדיים כדוגמת בתי מלון וצימרים, מרכזי ספורט נופש ופנאי, מקומות עבודה וחברות היי-טק, בתי אבות ונוספים, בהתאמה מוחלטת לצרכי הלקוח וליצירת חווית משתמשים מהנה.

ערכי החברה: איכות – מוצרי החברה יהיו איכותיים ללא פשרות, מיוצרים ע"י חברות מערביות מובילות אשר מייצרות שולחנות משחק עשרות שנים, בקפדנות ומחומרי גלם משובחים.

שירותיות - גישה שירותית אבסולוטית תוך מיקוד בלקוח, ברצונותיו ובצרכיו הנוכחיים והעתידיים, זמינות לפניות ובירורים של הלקוח.

הלקוח ירגיש חשוב ושבע רצון מהחברה, מוצריה ועובדיה.
זמינות מוצרים והטרוגניות – המוצרים של החברה יהיו זמינים ללקוח, הוא יכול לראות אותם באתר האינטרנט של החברה, ולרכוש ולקבל את המוצר באופן מיידי.

אנו סבורים כי יש לנו את היכולת להתאים את המוצר לצורך והיכולת של הלקוח, לכן יש לחברה מגוון מוצרים, המתאימים למנעד רחב של צרכים ויכולות, כך שהלקוח יקבל הדרכה אישית ומקצועית, באשר למוצר המתאים לו.
מקצועיות – אנחנו מבינים בשולחנות משחק, זה מה שאנחנו אוהבים לעשות וזה מה שאנחנו עושים, זאת המומחיות שלנו, לכן אנחנו מקצוענים. אתה הלקוח יכול לסמוך עלינו, כי אנחנו מבינים מה אנחנו עושים ונשרת אותך על בסיס מקצועי בלבד.

בלוג
הבלוג של חברת פלייאון, נועד לחלוק מידע מקצועי על מוצרי החברה והשימוש בהם, וכן לאפשר לגולשי האתר לשתף בחוויות מעולם שולחנות המשחק ולחוות דעה על חברת פלייאון ומוצריה.


אולם תצוגה
אולם התצוגה שלנו נמצא באור יהודה, רחוב יוני נתניהו 4.
שעות פעילות האולם:
ימים א-ה: 10:00-18:00
ימי שישי וערבי חג: 10:00-14:00